TINY LOVE Baby deka hrací Podmořský svět s polštářkem s aktivitami Zobrazit větší

TINY LOVE Baby deka hrací Podmořský svět s polštářkem s aktivitami

DS32344613

1 668 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

1 Produkt

Skladem

***
Hrací deka s polštářkem pro hru na bříšku. Samostatně stojící zrcátko a unikátní polštářek ve tvaru kraba podněcují dítě ke zvedání hlavičky a ke hře na bříšku. Pro malého kojence, který tráví většinu dne i noci ležením na zádech, je důležité, aby trávil několikrát denně čas ležením na bříšku a takzvaným “pasením koníčků”. Poloha na bříšku přináší děťátku jiný pohled na svět a posiluje krční a zádové svaly, které později umožňují dítěti začít se přetáčet, lézt a sedět bez opory. Deka nabízí krásné ilustrace s motivy podmořského světa a množství aktivit k zabavení dítěte a rozvíjení jeho smyslů a motorických dovedností: bezpečné zrcátko, kousátka, šusticí části a chrastítko.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Hračka na kousání (kousátko) je velmi užitečná hračka - děťátko může zkoumat různé tvary a povrchy kousátka a přitom ulevit rostoucím zoubkům.

Hrklávka/štěrchátko je odjakživa oblíbená hračka těch nejmenších. Chrastící zvuk děti uklidňuje, navíc se děťátko učí vnímat a zpracovávat okolní podněty.

Rozměry balení (š v h): 43 x 40 x 9,5cm
Rozměry dětské hračky (š v):
Materiál: textil, plast
Deku je možno prát.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

Recenze a komentáře (0)

27 dalších produktů ve stejné kategorii: